התחבר

מגזין וטיפים של עסקים

אתרי אינדקס – למה כדאי לפרסם בהם?

אתרי אינדקס – למה כדאי לפרסם בהם?

אתרי אינדקס הם אתרים המעניקים שטחי פרסום לבעלי עסקים. יש אתרי אינדקס שבהם תידרשו לשלם עבור הפרסום, אך ישנם גם אינדקסים המציעים פרסום בחינם. בעל העסק מקבל שטח פרסום בחינם לעסק שלו.

 

אתרי אינדקס – 4 סיבות שישכנעו אתכם לפרסם בהם

בעידן האינטרנט אין כמעט בעל עסק שאינו בונה אתר ברשת. בעלי עסקים רבים משקיעים כספים רבים בבניית אתר, בעיצוב ובכתיבת התוכן. אך מה קורה לאחר שבניית האתר הסתיימה? 

בתחילת שנות התשעים זה היה קל, מספיק היה לבנות אתר מושקע וידידותי לשימוש כדי שהגולשים המעטים ייחשפו אליו ואל המוצרים או השירותים שהוא מציע. בעידן של היום זה הרבה יותר קשה. רשת האינטרנט מלאה באתרים, התחרות רבה ואם לא תפרסמו, תשווקו ותקדמו את האתר שלכם, מרב הסיכויים שאף אחד לא יגיע אליכם.

אתרי אינדקס נותנים פתרון מצוין. הם מקבצים בתוכם עסקים/ אתרים רבים הקשורים לאותו נושא ומהווים כתובת ידועה לכל מי שמחפש את הנושא או את התחום שבו האינדקס עוסק. יש אתרי אינדקס המפרסמים עורכי דין, יש המפרסמים מאמני כושר, יש אתרים המיועדים לרואי חשבון , לתרבות ופנאי ועוד. אתרי האינדקס זוכים לחשיפה עצומה. הם מושכים אליהם עשרות אלפי כניסות בחודש וחושפים את העסק לאלפי לקוחות פוטנציאליים.

כל בעל עסק צריך לשווק את עצמו. הדרכים לשיווק עסקים רשת האינטרנט הן רבות. אפשר לקדם את האתר בקידום אורגני, אפשר לנהל קמפיין ממומן, אפשר לפרסם דפי נחיתה, באנרים ועוד, אך המשותף לכל אמצעי השיווק האלו זה העלות הגבוהה של השיווק. אתרי אינדקס רבים מציעים פרסום בחינם או בתשלום סימלי נמוך, והתוצאות לא פחות טובות מאשר באמצעי הפרסום האחרים.

 אתרי אינדקס – 3 טיפים חשובים לפרסום

  • קיבלתם שטח פרסום באינדקס? נצלו אותו להסבר על המוצר או על השירות שלכם. אל תתרכזו בעצמכם, זה לא מעניין את הגולשים. הסבירו להם על היתרונות של העסק או המוצר שלכם ואיך הוא יכול להועיל ולעזור להם.
  • אם יש אפשרות להעלות סרטונים באינדקס כדאי להשקיע בסרטון מקצועי שיתאר היטב את המוצר שלכם ויניע את הגולש לפעולה.
  • מחפשים אתר אינדקס בחינם לפרסום העסק שלכם? מצאתם. אינדקס העסקים Check Me In הוא האינדקס עסקים מקומיים מוביל ומתקדם ביותר.

קראו עוד על נגישות אתרים

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *