התחבר

הגברה ותאורה

הגברה ותאורה

עצמו את העיניים ודמיינו את המצב הבא: יש לכם אירוע ואתם מתכננים הופעה. אתם נרגשים, עשיתם המון חזרות, אתם יודעים את המילים בעל פה, כל התנועות מתואמות אתם עומדים על הבמה, מתכוננים לתת את השואו של חייכם… אבל אתם מתחילים לשיר ואף אחד לא שומע אתכם.

לא מאכזב? בטח שמאכזב!

יודעים איך לעזור לכם ומה לעשות כדי שמצבים מהסוג שתיארנו יישארו רק בדמיון ולא במציאות. אנו יודעים לתת את המענה המתאים לכל סוג של אירוע ולאפשר לכם ליהנות מהפירות של ההשקעה הגדולה. אנו מתמחים באפשרויות של השכרת הגברה ותאורה לאירועים גדולים, לאירועים קטנים, לפסטיבלים, לתיאטרון, למופעי רחוב ועוד. צרו קשר, אתם לא תתאכזבו.


אולי יעניין אותך להזמין דוכני מזון לאירועים


הגברה ותאורה – 6 טיפים מנצחים

כאשר אתם  מפעילים ציוד של הגברה או תאורה, חשוב להיעזר בצוות מקצועי כדי שהציוד יפעל ברמה גבוהה וללא תקלות העלולות לפגוע באירוע. מומלץ לשכור אביזרים באיכות גבוהה ולוודא שהם מתפקדים היטב.

באולמות אירועים רבים יש ציוד של תאורה הגברה, ציוד שאותו מעמידים בעלי האולם לשימוש באירוע. אם החלטתם לנצל את הציוד שבעלי האולם מעמידים לשימושכם, חובה לבדוק אותו לפני האירוע. יש לשים לב, למשל, האם הגברה ותאורה מצליחה להאיר היטב את כל האולם, האם יש לה אפקטים צבעוניים ומיוחדים ועוד. עוצמת ציוד ההגברה צריכה להתאים לכמות האורחים. אם התאורה באולם לא מספיקה ומערכות ההגברה לא מתאימות, כדאי לכם לשכור ציוד נוסף על הציוד הנמצא באולם.

כאשר אתם שוכרים ציוד הגברה חשוב לבדוק את איכות הסאונד. חשוב להקפיד שאיכות הסאונד תהיה ברמה גבוהה ובעוצמה מתאימה בכל סוג של אירוע, אך במיוחד באירועים רבי משתתפים.

לאיכות התאורה יש השפעה עצומה על הצלחת האירוע. כאשר אתם מקיימים אירוע גדול חשוב להתאים כל אזור תאורה בהתאם לאופי הפעילות. עוצמה ואיכות התאורה בעת קבלת הפנים, למשל, לא דומה לעוצמה של התאורה בעת הריקודים. חשוב לבחור סוגים שונים של תאורה כמו תאורה רגילה, פנסי תיאטרון, פנסי לד, פליקרים מהבהבים ועוד כדי שתוכלו לתת מענה מתאים לכל אזור באירוע וכל שלב בלוח הזמנים.

שימו לב האם החברה המשכירה את הציוד מציעה לכם אנשי מקצוע שילוו אתכם בעת האירוע והאם הם כלולים במחיר.

לפני שאתם שוכרים ציוד של תאורה והגברה חשוב לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים על בסיס של נתונים שווים. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יצליח, אל תחסכו במחיר ואל תתפשרו על איכות הציוד.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *