התחבר

השכרת מקרנים

השכרת מקרנים

 

כאשר אנו מעוניינים להקרין מצגת, תמונות או סרטונים במסיבות או באירועים, כאשר אנו מעוניינים להעביר הרצאה בליווי שקופיות, אנו זקוקים למקרן. לא תמיד זה יהיה כלכלי לרכוש מקרן קבוע, במקרים רבים כדי לשקול אופציה של השכרת מקרנים.

השכרת מקרנים – 8 דברים שחשוב לדעת

  • המפרט של מקרן ממוצע הוא 300 אינץ' עם ניגודיות של 1:200. כל מקרן צריך להכיל גלגל מנורה ומינימום 6 צבעים.
  • חשוב לשים לב כי המקרן יהיה עם רמקול מובנה, שמשקלו לא יעלה על 2.5 קילו ושיהיה בו מנגנון מיוחד להגנה על המנורה.
  • ככל שעוצמת ההארה של המקרן תהיה גבוהה יותר, כך יוכל המקרן להציג תמונה ברורה ואיכותית יותר בכל תנאי תאורה.
  • ככל שהרזולוציה של המקרן תהיה גבוהה יותר, כך התמונה המוקרנת תהיה איכותית יותר ונקייה יותר.
  • כאשר אתם משכירים את המקרן, חשוב לבדוק אותו לפני ההשכרה ולוודא שהוא עובד. אם אתם רוצים להקרין תמונות בשטח פתוח, חשוב לשכור גם גנרטור שיספק את זרם החשמל הנחות להפעלה. המקרן הוא נכשיר עדין, ולכן חשוב לשכור גנרטור עם מייצב מתח. מייצב המתח יבטיח כי בעת ההפעלה לא יהיו תקלות או שינויים בזרם החשמל העלולים להזיק למקרן.

אולי יעניין אותך השכרת ציוד הגברה

  • חשוב לבחור מקרן מחברה אמינה המספקת מקרנים איכותיים. זה יהיה מאוד לא נעים אם לא תצליחו להקרין את המצגת או את הסרטון שעליהם עבדתם זמן רב בשל תקלות במקרן. במקרים של הופעות או אירועים גדולים, כדאי לשקול שכירת מקרן רזרבי נוסף כדי שבמקרה של תקלה לא תיאלצו להפסיק את ההופעה או לשנות את התוכנית ברגע האחרון.
  • כמו בכל תחום גם לפני שכירת מקרן רצוי לעשות סקר שווקים ולהשוות מחירים. כדאי לדעת כי מחירי המקרנים תלויים באיכות המקרן ובגיל שלו. מקרנים חדשים המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות יהיו יקרים יותר מאשר מקרנים ישנים ובלתי מעודכנים. בכל מקרה לא כדאי להתפשר על איכות המקרן גם במחיר זול יותר.
  • יש חברות רבות העוסקות בהשכרת מקרנים. רצוי לבחור חברה לפי המלצות. אם לא הצלחתם לקבל המלצות מחברים או משכנים, נסו לדלות מידע ברשת האינטרנט. היכנסו לאתרים של החברות העוסקות בהשכרה של מקרנים, התרשמו מרמת האתר, מהתכנים ובמקרים רבים תמצאו בהם גם רשימה של לקוחות ממליצים. 

אל תפספסו מאגרי תמונות מומלצים

מחפשים הצעה של השכרת ציוד לאירועים במרכז, כגון: מקרנים להשכרה, כל המקרנים איכותיים, מתוחזקים היטב ומושכרים במחירים הוגנים. צוות החברה ישמח לסייע לכם בבחירת המקרן המתאים.

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *