התחבר

מגזין וטיפים של עסקים

סדנת סושי במרכז – נויה סושי

סדנת סושי במרכז – נויה סושי

רוצים ללמוד להכין סושי? הזמינו סדנה מקצועית

אונות המזון והקולינריה צוברת תאוצה. קורסים שונים וסדנות רבות מציעות לכם ללמוד להכין יצירות פאר אכילים. רוצים להכין סושי מקצועי בכוחות עצמכם?

אם אתם נמשכים לתחום הכנת המזון, אם אתם חושבים שהגיע הזמן שתלמדו להכין גם סושי מקצועי בכוחות עצמכם – אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו! נויה סושי זו חברה העוסקת בדוכני מזון וסושי, ומציעה בין יתר השירותים שלה גם סדנה להכנת סושי. כאשר שף מקצועי מטעם החברה מגיע למקום בו נערכת הסדנה, מצויד בכל הכלים הנדרשים – ומלמד את המשתתפים להכין סושי בכוחות עצמם!


אולי יעניין אותך להזמין דוכני מזון לאירועים


מה צריך בשביל ללמוד להכין סושי?

  • חומרי גלם מתאימים – סושי הוא מאכל שמכינים אותו מאורז, מירקות, מדגים מאצות ומרכיבים נוספים בהתאם לטעם הנבחר. כאשר אנחנו עורכים סדנת סושי יגיע השף של נויה מצויד בכל המרכיבים הנחוצים, ויכין יחד עם משתתפים את המאכל האהוב והיוקרתי. כאשר הוא ילמד באילו מרכיבים יש לבחור בשביל שהסושי יצא במראה מקצועי ובטעם נהדר.
  • כלים מתאימים – בשביל להכין סושי מגולגל וחתוך היטב, חשוב להשתמש בכלים מתאימים. לצורך כך יגיע השף של נויה מצויד בסכין, בקרש חיתוך ובמחצלת מתאימה. כך הוא יוכל ללמד את המשתתפים את רזי המקצוע ואת שלבי ההכנה המקצועיים, לקבלת תוצר איכותי ומעוצב.
  • מתכונים מוצלחים – בשביל להכין סושי טעים במגוון טעמים, בשביל לצקת את הרטבים הטעימים ומעוררי התיאבון, חייבים מתכונים מוצלחים של שפים מקצועיים. גם את אלו יעניק השף של נויה במהלך הסדנה.

סדנת סושי עשויה להתאים לאירוע ביתי או לאירוע חברתי, כאשר בהתאם למספר המשתתפים יגיע השף המפעיל מוכן ומצויד. במהלך הסדנה יכינו המשתתפים סושי טעים ויפה כמו של שפים מקצועיים. הם יכירו את הכללים להכנת המאכל וכן את חומרי הגלם ואת הכלים המתאימים. עם סיום הסדנה הם יוכלו כמובן לאכול את הסושי וליהנות ממעשה ידיהם בעזרת מקלות סושי…

פנו לנויה והזמינו גם אתם סדנת סושי, זו פעילות מהנה ומאתגרת שתעסיק אתכם למשך מספר שעות, ותספק לכם ארוחה טעימה ומפנקת לאחריה!

נויה סושי קייטרינג

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *