התחבר

מגזין וטיפים של עסקים

קייטרינג כשר – מתאים לאירוע שלך?

בחירת תפריט קייטרינג נכון לאורחים ולאירוע שלכם יכול להיות ההבדל בין כישרון להצלחת האירוע. אם מדובר באירוע קטן יחסית של עד 200 אנשים, גוברת החשיבות לבחירת תפריט קייטרינג מוצלח ומגוון שיתאים לכל האורחים וכן לא רק יהיה איכותי וטעים, אלא גם בעל תעודת ההכשר המתאימה. קייטרינג כשר הנו חותמת לאיכות והחמרה על מוצרי הבשר. לא נכנס לפירוש הדתי למה זה אומר כיוון שאם אתם מחפשים קייטרינג כשר אתם וודאי מכירים כבר בחשיבותו אז נגש ישר לעניין.

בחירת תפריט מתאים לאירוע שלכם:

  • אפיון האורחים – ראשית יהיה עליכם לאפיין את האורחים שלכם. אורחים מעדה מסוימת לרוב גאים מאוד במאכלי העדה שלהם ולכן ישמחו לקבל תפריט מגוון אשר כולל בין היתר מאכלים מאותה עדה (במקרה של אירוע משפחתי גדול כמו חתונה, בת/קייטרינג לבר מצווה וכד'). יש לקחת בחשבון צמחוניים וטבעוניים שעשויים להיות באירוע שלכם וכן גם מנות המתאימות לילדים אם אכן צפויים להיות ילדים באירוע.
  • סוג האירוע וסוג ההגשה –אופי האירוע שלכם, התפאורה והקונספט שלו עשויים גם לקבוע את סוג המאכלים שיהיו באירוע. כמו כן סוג ההגשה שתבחרו גם כן תשפיע על סוג המנות שיהיה כדאי להגיש באותו סוג הגשה.
  • כמות האורחים –כמות האורחים תשפיע באופן ישיר בבחירת המנות כיוון שתהיה לכך השפעה מכרעת על מחיר המנות.
  • שימוש בחומרי גלם עונתיים –שימוש בחומרי גלם מסוג הנפוץ באותה אותה בשנה תבטיח שימוש בחומרי גלם איכותיים וטעימים יותר, מאשר חומרי גלם שנשמרו במעבדות וחוות גידול סגורות שמטרתן לשמר או לגדל בצורה מלאכותית יותר את הירקות וחומרי הגלם. גם ירקות ופירות שהוקפאו במשך עונה מסוימת עשויים להיות כבר פחות איכותיים מאשר שימוש בחומרי גלם טריים עונתיים.
  • עמידה בתקציב –ובסופו של יום כמובן שתרצו לעמוד בתקציב שלכם. כל שינוי קטן במנות, תוספת כלשהי או הסרה של מוצר מסוים עשויה להוזיל או לייקר משמעותית את ההוצאה הסופית שלכם על האוכל.

כיצד בחירה נכונה של התפריט תסייע להצלחת האירוע?

לא משנה מה סדר הגודל של האירוע, האורחים שלכם יצפו לקבל ארוחה טעימה ומשביעה באירוע שלכם, במיוחד אם זה אירוע שבכניסה שלו משאירים שיק או מתנה. אמת שאוכל ובמיוחד קייטרינג כשר וטעים הם דבר נפלאה להגיע לשביעות רצונם של האורחים שלכם. על אף שיש אטרקציות ודברים נוספים שאמורים להשפיע על שביעות רצונם של האורחים, נראה שלאוכל תהיה את ההשפעה הגדולה ביותר. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לקבלת ייעוץ והזמנת קייטרינג כשר לאירוע שלכם.

להזמנת דוכני מזון לאירועים

נויה פוד – דוכני מזון וקייטרינג שף

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *