התחבר

מגזין וטיפים של עסקים

ניקיון משרדים המלצות על חברות

ניקיון משרדים המלצות על חברות

משרד נקי הוא כרטיס הביקור של כל משרד, ובמשרד שבו עוברים בכל יום אנשים רבים וכל אחד מהם תורם "משהו" ללכלוך המצטבר, חובה להשקיע בניקיון ורצוי לשכור חברה המתמחה בניקיון משרדים בתל אביב. משרד נקי ינעים את זמן השהייה של האורחים והעובדים במשרד וימנע מחלות וזיהומים העלולים להתפתח כתוצאה מזיהום או מלכלוך.

ניקיון משרדים – מה ההבדל בין ניקיון של דירה לבין ניקיון של משרד?

עבודת הניקיון היא עבודה קבועה ושגרתית, אך יש מספר הבדלים בין עבודת הניקיון במשרד לבין העבודה בבית.

  • רצפות של משרדים רבים מחופות בשטיחים והם צוברים אבק ולכלוך רב. בכל יום חשוב לשאוב את האבק המצטבר בשטיחים ולהסיר את הכתמים רגע לפני שהם נטמעים בסיבי השטיח וקשה יותר להסיר אותם.
  • משרדים מאופיינים בתנועה רבה של אנשים, לכן מצטבר בהם לכלוך רב במהירות רבה יותר. כדי לשמור על משרד נקי, חשוב להקפיד על ניקיון משרד יסודי ויום יומי.
  • השירותים במשרד משרתים הרבה יותר אנשים מאשר בבית, ולכן הם מתלכלכים במהירות ומעלים ריח לא נעים כבר לאחר מספר שעות.
  • ניקיון משרדים מתבצע בשעות בלתי שגרתיות, בדרך כלל בשעות הערב שבהן אין תנועה במשרד. רק כאשר המשרד ריק יוכלו עובדי הניקיון להגיע אל כל פינה ולנקות את המשרד ביסודיות.
  • משרדים מאופיינים במכשירים עתירי כבלים, תנועות לא זהירות בעת הניקיון של המשרד עלולות לפגוע במכשור העדין ולהוציא אותו מכלל שימוש.
  • משרדים רבים ממוקמים בקומות גבוהות ובניגוד לדירות מגורים קשה לנקות בהם את החלונות, בעיקר בשל גודלם. על חברות ניקיון רבות להעסיק מנקים המצוידים באישור עבודה לגובה כדי לבצע את ניקוי החלונות.

מעוניינים לקבל שירות הדברה בתל אביב


ניקיון משרדים – 3 טיפים ועצות טובות

  • דלת הכניסה היא האלמנט הראשון שאותו פוגשים הלקוחות המגיעים למשרד וגם העובדים. חשוב להקפיד על ניקיון הדלת ולנקות אותה בחומרי ניקוי מתאימים אחת למספר ימים.
  • השירותים הם המקור העיקרי לכלוך, לזוהמה ולריחות רעים. במשרדים גדולים חשוב לנקות את השירותים מספר פעמים ביום. חשוב להקפיד הן על ניקוי האסלה והן על רצפת השירותים, גם מאחורי האסלה. רצפה לא נקייה עלולה להיהפך למרבץ של חיידקים שיפיצו מחלות וריחות לא נעימים.
  • ניקיון המטבח כולל ניקוי קבוע של ארונות המטבח ושל המקרר המשרדי. אחת לשבוע יש לנקות היטב את המקרר ולהשליך לפח את כל המאכלים שנשכחו בו במשך השבוע. גם את הארונות יש לפנות משריות אוכל. אם יש מיקרוגל או מכונת קפה במשרד יש לנקות גם אותם בכל יום.

רוצים ליהנות ממשרד נקי ונעים. באינדקס עסקים המוביל Check Me In, תמצאו חברות ניקיון מומלצות וותיקות, אחת מהן ודאי תתאים גם לכם!

עולם שירותי ניקיון בישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *