התחבר

מגזין וטיפים של עסקים

3 סיבות שישכנעו אתכם לבחור בגדר אלומיניום מעוצבת – מגן גידור

3 סיבות שישכנעו אתכם לבחור בגדר אלומיניום מעוצבת – מגן גידור

הגשמת החלום הישראלי של מגורים בבתים פרטיים צמודי קרקע הניעה את הצורך בגדרות שיגנו על הבתים. לגדר אלומיניום מעוצבת יש מספר תפקידים, היא מספקת הגנה, מונעת כניסה של זרים, שומרת על הפרטיות ומעניקה מראה יוקרתי ומרשים המהווה מעין כרטיס הכניסה אל הבית.

גדר אלומיניום מעוצבת – על הסגנונות ועל העיצוב

גדר אלומיניום בשילוב זכוכית שוברת את המראה הגס של מתכת האלומיניום, יוצרת ניגודיות בין שני החומרים ומעניקה לגדר מראה מקורי וייחודי בסגנון רטרו חדשני המביא אתו ניחוח אירופאי ומראה קלאסי. השילוב בין מתכת האלומיניום לבין הזכוכית אינו פוגע ברמת ההגנה שמספקת הגדר, אך מאפשר יכולת להשקיף על הנוף הנמצא מחוץ לגדר.

גדר אלומיניום המשלבת עץ עונה על שני צרכים, חומר האלומיניום מספק הגנה וביטחון וחומר העץ מעניק מראה אירופאי, קלאסי וכפרי. גם מבחינת העיצוב גדר אלומיניום בשילוב עץ מעניקה מראה כפרי גם לגדר הנמצאת בלב אורבאני ומראה אורבאני לגדר הנמצאת באזור כפרי. מעצבים גדרות טוענים כי השילוב בין שני החומרים הנראים לכאורה כמנוגדים יוצרים מראה מנצח, וזו הסיבה לפופולאריות הרבה של גדרות אלומיניום בשלוב עץ.

גדר אלומיניום מעוצבת מפורזלת היא הגדר הקלאסית הנפוצה ביותר. הפרזולים הבאים בצורות מגוונות כמו למשל פרזולים של עלים, חיות, צורות הנדסיות, פרזולים בסגנון עתיק ועוד, מעניקים לכל גדר העשויה מאלומיניום מראה מיוחד ושונה. את הפרזולים אפשר לבחור מתוך קטלוגים או ליצור פרזולים מקוריים בהתאם לרצונות ולחלומות של כל לקוח.

גדר אלומיניום הבנויה ממוטות מרווחים מעניקה לגדר מראה אוורירי. הגדר העשויה ממוטות אלומיניום עם רווחים בין מוט למוט מעניקה לגדר רמת הגנה גבוהה, אך אינה מספקת פרטיות. זוהי גדר פופולארית במיוחד בבתים שבהם יש צמחיה גבוהה מסביב לגדר המעניקה את הפרטיות המתבקשת. את המוטות אפשר לעצב בסגנונות שונים בהתאם לטעם ולצרכים של כל לקוח.

אולי יעניין אותך: גידור אתרי בנייה

גדר אלומיניום מעוצבת – 3 סיבות שישכנעו אתכם לבחור בה

  1. בניגוד לחומרים אחרים שהיו פופולאריים בבניית גדרות עד לפני מספר שנים, הגדר העשויה מאלומיניום אינה דורשת תחזוקה מיוחדת. חומר האלומיניום אינו מחליד, אינו מקבל קורוזיה, אינו דוהה בשמש ועמיד מפני פגעי מזג האוויר.
  2. חומר האלומיניום הוא חומר נוח לעיבוד לבניית גדרות. הוא לא כבד, הוא גמיש, הוא נוח לעיבוד וקל לעצב אותו במגוון של סגנונות ודוגמות.
  3. מבין סוגי המתכות השונות מתכת האלומיניום נחשבת למתכת זולה, גורם המשפיע על המחיר הסופי של הגדר.

מחפשים גדר אלומיניום מעוצבת? צרו קשר בכרטיס העסק של מגן גידור אחזקות דרך כרטיס האינדקס וקבלו עד 10% הנחה על העבודה

מגן גידור אחזקות בע

לחצו כאן וקבלו עוד מידע על בעלי מקצוע

פוסטים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *